Moduleo LayRed Plank Dingle Oak 13219
Moduleo Layred Dingle Oak 13219 is een 6 mm dikke rigid click PVC vloer met aangehecht 10 dB ondervloer en kan over elke vlakke ondergrond gelegd worden. Met zijn 0,55 mm slijtlaag is de Moduleo 13219 Layred Dingle Oak uitermate geschikt voor in uw woning. De matte structuur zorgt voor een mooie afwerking. Daarbij is de Moduleo Layred eenvoudig in onderhoud, geschikt voor vloerverwarming - vloerkoeling, geluiddempend en geschikt voor voor natte ruimtes. De warmteweerstand van de LayrRed click is slechts 0,016 m² K/W. Deze Rigid click PVC vloer bestaat uit een composiet drager met aan de onderkant een aangehechte 10 dB ondervloer. Een extra ondervloer is dus niet nodig!
Prijs Moduleo Layred Dingle Oak 13219
Vraag een offerte aan voor onze scherpste prijs!
Wanneer u het aantal netto te leggen m²'s invoert krijgt u de totaal prijs voor het click PVC inclusief gratis snijverlies te zien voor de Layred 13219.
Deze vloer wordt dus 'zwevend' gelegd net als een laminaatvloer. Door het beproefde click systeem is de Layred uitermate geschikt om zelf te leggen.